Гурток бісероплетіння "НАМИСТИНКА"
Бісероплетіння належить до числа найбільш захоплюючих народних мистецтв, яке має багатовікову історію існування. З бісеру плетуть різноманітні прикраси, аксесуари, ним прикрашають одяг, вишивають картини.В нашій школі гурток бісероплетіння "Намистинка" працює з 5 вересня 2017року. Керівник гуртка — Волкова Тетяна Анатоліївна. На даний час гурток відвідує 15 учнів (5-8 класи). Свої творчі фантазії вони можуть реалізовувати кожного понеділка з 13:50-15:30 год.Програма гуртка розрахована на рік навчання та має два рівні підготовки: початковий та основний. При формуванні груп враховується вік дітей та їх фізіологічні особливості. Під час навчального процесу гуртківці знайомляться з різними способами плетіння і низання на дріт, волосінь та нитку.
Важливим досягненням занять з бісероплетіння є розвиток у дітей дрібної моторики рук, естетичного смаку, відчуття прекрасного; крім цього виховується охайність, точність, посидючість.
Кропітка праця маленьких майстринь винагороджується появою на світ нових бісерних шедеврів.
💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
ФОТОЗВІТ
КВІТКОВІ КОМПОЗИЦІЇ ГУРТКІВЦІВ

Композиція "Весняний настрій"( Манич Софія та Дуда Ольга 5 клас ).
💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Весна — чудова пора року, яка дарує багато сонця, тепла і радості усьому живому. Весна — квіти і маленькі листочки на деревах. А дуже скоро дерева зашумлять новим листям. Предки слов'ян, починали рік саме з весни, вірили у те, що її на крилах приносять птахи з вирію. Навесні, із сонцем, стається диво, з яєць птахи висиджують пташенят. Це диво яйця — таємниця зародження життя, тисячоліттями була чудом для стародавніх людей. Вони мали звичай обдаровувати себе "красними"яєчками.
Яйце було і залишається символом вічності, відродження, творчості, продовження роду, Всесвіту. Українська писанка і сьогодні є незамінним символом Пасхи. Саме Великодню була присвячена виставка у Завадківській школі 05 квітня 2018 року. Власні вироби виставляли учні 2-9 класів. Участь у виставці взяли також і гуртківці "Намистинки ". Серед різноманіття композицій можна було побачити і бісерні яєчка, і вербові гілочки, і пасхальні рушнички.
ФОТОЗВІТ
ВЕЛИКОДНЯ ВИСТАВКА
ГУРТКІВЦІ І ЇХНІ БІСЕРНІ ВИРОБИ
💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Це техніка, яка заслуговує нашої уваги – ажурне плетіння, або оплетення яйця за допомогою бісерної сітки. Для початку від вас буде потрібно сплести центральну частину згідно з наступною схемою:
Принцип плетіння такої сітки досить простий. Наберіть на нитку або волосінь необхідну кількість намистин, після чого починайте проплетать клітинки, продевая робочу нитку через бісеріни-зв’язки (для зручності ви можете позначити їх іншим контрастним кольором).
https://bolochivochka.blogspot.com/p/blog-page_33.html
https://bolochivochka.blogspot.com/p/blog-page_33.html
Ширину сітки слід розраховувати таким чином, щоб вона могла легко обхопити макет яйця в його самій широкій області і змогла легко з’єднатися.
З’єднувати краю сітки необхідно дотримуючись візерунок і зберігаючи цілісність осередків.
Після того, як центральна частина сітки буде готова, ви можете приступити до оформлення її верхній і нижній частині. Робити це необхідно періодично прибираючи кількість комірок в рядах, а також стягуючи верхні намистини ряду. Для зручності ви можете користуватися схемою, представленої нижче.
В результаті у вас повинна вийти ось така саморобка.
Використовуючи найрізноманітніші техніки обплітання великодніх яєць, ви неодмінно зможете порадувати себе і своїх близьких незвичайними і яскравими прикрасами святкового столу.

Підсніжники
Березень 15, 2011


Бісер: білий № 10 – 10г; зелений № 10 – 30 г (кількість бісеру наведено в розрахунку на 5 квіток і 7 листочків)
Пролісок складається з 3 білих пелюсток, 1 серединки, 1 маленького і 1 великого листочка.
Пелюстки. Пелюстки проліска виконайте з білого і світло-зеленого бісеру в техніці паралельного плетіння за схемою, представленої на схемі 1. Спочатку повністю сплетіть перший пелюсток. Другу пелюстку в процесі плетіння основи із зеленого бісеру з’єднайте з першою. Третю пелюстку скріпіть з першою і другою, утворюючи маленьку зелену чашечку під квіткою. Довжина дроту для кожної пелюстки 50 см.
Серединки. На середину дроту довжиною 40 см нанизайте 5 білих, 1 світло-зелену, 1 білу, 1 світло-зелену і 4 білі бісеринки. Пройдіть робочим кінцем дроту назад через першу з набраних білих бісеринок. Вирівняйте кінці дроту і затягніть петлю (схема 2). На кожному кінці дроту зробіть ще по одній такій петлі і з’єднайте серединку в кільце, скрутивши кінці дроту під нею кілька разів.
Схема з сайту:
Немає коментарів:
Дописати коментар